kontaktpersoner i Stockholm

personaluthyrning

Johan Lind, Inhyrning tjänstemän
072-545 25 93 eller johan.lind@randstad.se

Martin Hellberg, Inhyrning tjänstemän
070-764 02 92 eler martin.hellberg@randstad.se

Susanna Låås, ekonomikonsulter
070-349 85 63 eller susanna.laas@dfindfinance.se

Pernilla Wallin,  bank och försäkring
073-087 09 98 eller pernilla.wallin@dfindfinance.se

Tomas Sjöstedt, IT-konsulter
072-517 78 66 eller tomas.sjostedt@dfind.se

Angelica Gustafsson, reklam och marknad
073-343 42 66 eller caroline.dufva@randstad.se

Peter Kullgren, Kontaktperson inhyrning arbetare
073-357 08 12 eller peter.kullgren@randstad.se

rekrytering

Helene Werme, rekryteringskonsult - Ekonomi
070-529 84 53 eller helene.werme@dfindfinance.se

Pernilla Wallin,  kontaktperson – bank och försäkring
073-087 09 98 eller pernilla.wallin@dfindfinance.se

Charlotta Skogar, Senior rekryteringskonsult IT
073-357 36 78 eller charlotta.skogar@dfind.se

Angelica Gustafsson, reklam och marknad kompetenser
070-403 91 75 eller angelica.gustafsson@randstad.se

Jeanette Walters, rekryteringskonsult tjänstemän
0733-43 47 66 eller jeanette.walters@randstad.se

omställning och coachning - Antenn

Annelie Giocondi, Nationell Koordinator, omställning och coachning
073-343 44 21 eller anneli.giocondi@antenn.se